Išmanusis namas

Protingas namas padeda užtikrinti pastatų ekonomiškumą, komfortą bei saugumą. Protingo namo sprendimai leidžia automatiniu būdu kontroliuoti name esančius elektronikos prietaisus, ventiliaciją, video stebėjimo bei kitas inžinerines sistemas. Tai labai naudinga kai esate, jei esate išvykę darbe ar atostogaujate.

Protingo namo funkcijos:

  • Interjero ir landšafto apšvietimas;
  • Komforto temperatūros palaikymas;
  • Vėdinimo sistemos valdymas;
  • Elektros prietaisų, žaliuzių ir užuolaidų, vartų valdymas;
  • Įėjimo kontrolė, teritorijos stebėjimas ir apsauginės signalizacijos integravimas;
  • Dujų, vandens nuotėkio aptikimas;
  • Duomenų surinkimas iš apskaitos įrenginių.

Jums išvykus iš namų bus atliekamos tokios funkcijos:

Ši sistema užtikrins aplinkos laistymą ir ledo tirpinimą ant laiptu, pirties ar baseino paruošimą, informuos apie elektros tiekimo sutrikimus ir inžinerinės įrangos gedimus, padės neįgaliesiems ir pagyvenusiems žmonėms, leis prižiūrėti savo augintinius nebūnant namuose, automatiškai užrakins namą išvykstant.

namas

Protingas namas yra naujas ir efektyvus būdas kontroliuoti, vaizdžiai kalbant, visus keturis namų kampus ir naudotis to teikiamais patogumais. Protingas namas leis sumažinti elektros energijos, bei  būsto šildymui tenkančias išlaidas. Šios sistemos pagalba, net būdami darbe ar atostogaudami, galite matyti kas vyksta jūsų būste, vaizdo kamerų pagalba galite stebėti savo vaikus esančius namuose. UAB „Technologinių paslaugų sprendimai“ turi unikalią patirtį diegiant protingo namo sprendimus, ji gali tai atlikti atskirais etapais ar visus darbus iš karto. Galite pasirinkti tik kelias jums reikalingiausias funkcijas.

Susisiekite su mumis…

© „Technologinių paslaugų sprendimai“, UAB.
Visos teisės saugomos.